Przedszkole Publiczne Rzepiennik Biskupi Oddział Zamiejscowy
Menu
Strona głowna  /  Grupa Akademia PanaKleksa
Grupa Akademia PanaKleksa

             W tym roku Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w niecodzienny sposób.

 Z tej okazji starszaki z grupy „Akademii Pana Kleksa” przygotowali krótki występ słowno – muzyczny przeplatany słowami miłości, ciepła i wdzięczności dla swoich dziadków.

 

           NA DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

ŻYCZENIA SKŁADA WNUKÓW GROMADKA

ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI

UŚMIECHU, ZABAWY DO PÓŹNEJ STAROŚCI

SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ

WIELKICH PODRÓŻY I DOBRYCH WRAŻEŃ

POGODY DUCHA W KAŻDY DZIEŃ

A SMUTKI  NIECH ODEJDĄ W CIEŃ

BABCIU I DZIADKU WSZYSTKIEGO WSPANIAŁEGO

I WIEKU ŻYCIA CO NAJMNIEJ

STULETNIEGO !!!

 

   życzą wszystkie dzieci z grupy „Akademia Pana Kleksa”

 Serdecznie zapraszamy do oglądania uroczystości >>>

 
 
WITAJCIE W NASZEJ BAJCE !!!
 
   Z ogromną radością witam wszystkich rodziców oraz dzieci w grupie pod nazwą "Akademia Pana Kleksa"
W miarę możliwości będę informować o tym, co się u nas dzieje. Serdecznie zapraszam :-)
              Przedstawiam naszą wyjątkową grupę:
1. Zuzanna Burkot
2. Marcel Czapliński
3. Filip Gabrych
4. Kornelia Gogola
5. Robert Gruszkowski
6. Otylia Habas
7. Lena Klimczak
8. Szymon Kopek
9. Michał Łajka
10. Kamil Madej
11. Bartosz Małopolski
12. Krystian Milan
13. Karol Nowak
14. Jakub Rachel
15. Wiktoria Radzik
16. Faustyna Ryndak
17. Marcin Stankowski
18. Aleksander Starostka
19. Nikola Sykta
20. Szymon Tupek
21. Martyna Wrona
22. Natalia Wszołek
 
oraz Pani mgr Wioletta Słowik
 
      

Godziny pracy w grupie „Akademia Pana Kleksa”

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

8.00 – 14.00

Wioletta Słowik

13.00 – 14.00

Anna Sowa

(J.ANGIELSKI)

8.00 – 14.00

Wioletta Słowik

8.00 – 14.00

Wioletta Słowik

10.45 – 11.15

Ewelina

Wszołek

(J.ANGIELSKI – Projekt)

 

 

8.00 – 14.00

Wioletta Słowik

10.00 – 11.00

Monika Średniawa

( LOGOPEDIA)

11.00 – 12.00

s. Barbara Orłowicz

RELIGIA

12.00 – 13.00 Monika Średniawa

LOGOPEDIA

8.00 – 14.00

Wioletta Słowik

11.00 – 12.00 Halina Kras

INFORMATYKA

12.30 – 13.00

DRUŻYNA KANGURA

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2022-02-08